Marka Tanıtımı - Multipower

MULTIPOWER®, Avrupa'nın 1 numaralı sporcu gıdası olarak, her gün sizler için teknolojisini geliştirmekte ve yeniliklere öncü olmaktadır. MULTIPOWER® bugün, Avrupa'nın her köşesinde büyük bir güvenle tercih edilmektedir. MULTIPOWER® ürünleri DİN ISO 9001: 2000 sertifikalı ve HACCP sistemine göre üretilmektedir. MULTIPOWER® ürünlerinde kullanılan ham maddeler en yüksek standartlarda elde edilmiştir. MULTIPOWER® bugün Avrupa'daki en elit sporcuların tercihidir. Ürünleri düzenli olarak dünyanın en önemli spor okulu olan Köln Spor Akademisi tarafından kontrol edilmektedir. MULTIPOWER® 2006 yılından beri Olympic Center 'in resmi partneridir.

MULTIPOWER® ürünleri, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın kontrolünde Almanya'dan ithal edilmektedir. Ürünler içerisinde hiçbir şekilde domuz yağı ve içeriği yoktur. Sporcuları tehlikeye atacak doping maddesi ürünlerde bulunmamaktadır. Ürünlerinin hepsi Alman Sağlık Bakanlığı tarafından belgelidir.

Avrupa Piyasasındaki Sporcu Gıdasının Lideri

1977 yılında kurulmuş olup 30 senenin üstündeki gelişmiş deneyimleri ile sporculara yönelik besin destekleri ve performans artırıcılar üretmektedir. Kuruluşundan bugüne kadar sürekli ürün geliştirme üzerinde çalışmalar yapmakta ve halen Dünya'nın en gelişmiş 36 Ülkesinde bulunmaktadır.

Dünya'nın en ünlü spor kurumları, üniversiteler ve Dünya standartlarında kabul edilmiş profesyonel sporcuları ile ortaklıklar geliştirerek birlikte çalışmalar yapmaktadırlar. Tüm MULTIPOWER® uzmanları tutkulu sporculardır ve bilimsel araştırma ve geliştirmeler sonucunda ortaya çıkan ürünlerinin göstermiş olduğu performans yıllarca kanıtlanmıştır.

MULTIPOWER® ’ın Tarihi:

1977’de kurulmuştur.

Başlangıçta, “Formula 90” gibi saf proteinli ürün oluşturulur, ama kısa zaman sonra mineral ve vitaminler eklenir ve çeşitli tatlar geliştirilir.

1980'de gıda üretimi ve kalite kontrol sertifikaları ile seri üretim başlamıştır.

Şirketin ilk markası “Multikraft” ve “Multaben” 1984’de piyasaya çıkar.

1988’de “Multikraft” Markası “MULTIPOWER®” olarak yeniden adlandırılır.

Vücut geliştirme hareketlerinin yanı sıra fizik kondisyon trend olunca, MULTIPOWER® bu yeni hedef kitleye ulaşmak için kendini genişletir.

MULTIPOWER, bugün 36 ülkede satış ile Avrupa’nın 1 numaralı sporculara yönelik besin destekleri üreticisidir.  

Tüm Hedefler İçin;

Sporculara yönelik besin desteği olan “MULTIPOWER®”, dayanıklılık, güç geliştirme, kas geliştirme ürünlerini kapsar. Ürün yelpazesi barlar, içecekler, toz, jel ve takviye çeşitlerinden oluşur.

Ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biri olan Multipower 'ın en popüler ürünleri:

Multipower Whey Protein Isolate 100 2250 Gr.

Multipower Formula 80 Evolution 510 Gr. Protein Tozu

Multipower L-Carnitine Likit 1800 Mg.

Multipower Professional Mass Gainer 3000 Gr.

Yorum Yapınız