SCI-MX

SCI-MX Hakkında

Galatasaray Spor Kulübü'nün doktor ve antrenör ekibinin özel olarak seçtiği SCI-MX Nutrition, Galatasaray'ın resmi sporcu gıdaları sponsorudur.

İngiltere'nin en çok satılan protein tozu ünvanına sahip olan SCI-MX® artık Türkiye'de.
Her SCI-MX ürünü, size en iyi sonuçları sunmak için formülüze edilmiştir.SCI-MX'in üretim ekibi, dünya standartlarında üretim yapmaya kendini adamış fizyoloji, spor bilimleri ve biyoloji uzmanlarından oluşur. Bu ekip, zamanlarının çoğunu bilimsel araştırmalarla mevcut ürünleri geliştirmeye ve yeni nesi ürünlerin üretilmesine odaklanmıştır. SCI-MX ekibinin "Elimizden gelenin en iyisini ve daha iyisini yapacağız" bilinci de dünya standartlarında sporcu gıdaları üretme konusunda bağlılığını belirler.
SCI-MX, ürün mükemmelliğini sağlamak için formülasyonlarında kaliteden asla ödün vermemiştir ve %100 ürün standartını korumak için daima kendi formülasyonlarını ve araştırmalarını kullanılır. Ürünlerin kalitesi, içerik ve kalite sorumluları tarafından sürekli denetlenir. Bir diğer ekip ise lezzet teknolojisi üzerine çalışmalar gerçekleştirir. Tüm ürünler, konusunda uzman sorumlular tarafından sıkı testlerde denetlenerek en iyi tat ve karışım kontrol altında tutulur.

SCI-MX Türkiye Resmi Facebook sayfası için tıklayınız: Sci-MX Turkiye

SCI-MX hakkında kim ne dedi?

"Her porsiyonda 9 gram BCAA + 3.6 gram glutamin içeren SCI-MX BCAA ile hem kaslarımın korunmasına hem de daha fazla kas inşasına destek oluyorum."

STEFAN GATT - FITNESS PROFESSIONAL

Besindestek.com marka yorumu

SCI-MX mükemmele yakın kalite ve etkisi ile profesyoneller için ideal bir sporcu besin destek ürünüdür.

olarak Görüntüle
Sıralama
Ürün Sayısı Her Sayfada