Karbonhidrat

Karbonhidrat Tozu Ne İşe Yarar?

Yağlar ve proteinlerin yanında, karbonhidratlar ana enerji kaynağıdır. Karbonhidratlar antrenmanlar da veya yarışmalar da kaslar için en önemli yakıtı temsil etmektedir. 

Yoğun bir şekilde arttırılan düzenli bir kalori alımı ile vücut kütlesi arttırılır. Burada karbonhidratlar gerekli kalori alımı için en etkili yoldur. Kas inşa etmek için doğru karbonhidrat alımı mutlaka şarttır.

Mass, gainer, kilo aldırıcı gibi isimler karbonhidrat tozlarının genel isimleridir.

Karbonhidratlar yoğun ve uzun bir antrenman boyunca kaslar için gerekli olan enerjiye hizmet eder. Karbonhidrat tozu kullananlar için kas yapımı için anahtar kelime "Yoğun antrenman"dır.

Karbonhidrat tozu fiyatları ürünlerin gramajına ve markasına göre değişiklik gösterse de 5 kg bandındaki ürünlerin ortalama fiyatları 209-329 TL arasındadır.

Antrenman sonrası, karbonhidratlar proteinlerle birlikte kas yapılanması için gerekli olan gıda takviyesini sunarlar. Kas dokuları onarılır ve kas kütlesi arttırılır. BesinDestek.com'dan tüm en iyi karbonhidrat tozu ürünlerini en uygun fiyat avantajı ve %100 Orjinal Ürün Garantisi ile güvenle alabilirsiniz.

olarak Görüntüle
Sıralama
Ürün Sayısı her sayfada