Multipower

Multipower Hakkında

Avrupa'nın 1 numaralı sporcu gıdaları üreticisi olan Multipower, hergün sizler için teknolojisini geliştirmekte ve yeniliklere öncü olmaktadır. Bugün, Avrupa'nın her köşesinde büyük bir güvenle tercih edilmektedir. Multipower ürünleri DIN ISO 9001: 2000 sertifikalı ve HACCP sistemine göre üretilmektedir. Multipower ürünlerinde kullanılan hammaddeler en yüksek standartlarda elde edilmiştir. Hormonel, doping maddesi veya uyuşturucu içeren maddeler Alman yasalarınca da kesinlikle yasak olması sebebiyle, ürünlerimizin bu maddeleri içermesi imkânsızdır. Ürünlerimiz düzenli olarak dünyanın en önemli spor okulu olan Köln Spor Akademisi tarafından kontrol edilmektedir. Multipower 2006 yılından beri Olympic Center 'in resmi partneridir.

Multipower hakkında kim ne dedi?

Multipower ile çalışmaktan ve Beslenme Desteği dünyasını, multipower deneyimli ekibinden öğrenmekten dolayı son derece mutluyum. Multipower ürünleri desteği boyunca tüm sezon boyunca rekabetçiliğimi koruyor ve başarılarım sürekli artıyor.

ALEX PASTOR

BesinDestek.com marka yorumu

Multipower Markası, Avrupa'da en çok tercih edilen sporcu beslenme desteği markalarından biridir. Kullanacağınız tüm ürünlerinden memnun kalacağınızı düşünüyoruz . İyi fiyat yüksek kalite dendiğinde en önde gelen markaların başında geliyor.

olarak Görüntüle
Sıralama
Ürün Sayısı Her Sayfada