SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişim Ne Zaman Çıkar? Ne Zaman Elimde Olur?

Besindestek.com üzerinden saat 17.00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün, 17.00'dan sonra verdiğiniz siparişler ise ertesi gün kargoya verilmektedir. Siparişler İstanbul'dan çıkmaktadır, 600 km mesafeye kadar olan merkez il ve ilçelere genellikle 1 iş gününde teslim edilmektedir, transfer merkezlerindeki gecikmeler veya İstanbul'a uzak konumlar, teslimat süresini uzatabilir. Cumartesi günleri ise siparişler 12.00'a kadar kargolanırken, pazar günü kargoların çalışmaması sebebiyle pazartesi kargolanmaktadır.


Hangi Kargo Firmasıyla Gönderiyorsunuz? Kargo Takip Numarama Nereden Ulaşabilirim?

Siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo ile göndermekteyiz. Kargo takip numaraları, siparişinizi verirken geçerli bir cep numarası verdiyseniz, saat 18.00'den sonra o numaraya SMS olarak gönderilmektedir. Eğer SMS gelmediyse kargo bilgileri için siparişinizin ertesi günü sitemiz üzerinden hesabım>siparişlerim sekmesinden kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.


Ürünler ile İlgili Sorularım Var, Kime Danışabilirim?

Besindestek.com olarak A+ kalitede müşteri hizmetleri sunmaya çalışmaktayız. Ürünler ile ilgili tüm sorularınızı sitemiz üzerinden canlı destek departmanı aracılığı ile, ya da 0212 777 71 24 nolu Besindestek.com müşteri hattından sorabilirsiniz. Ürün kullanımları ile ilgili detaylı bilgi ise ürün sayfaları içerisinde yer almaktadır.


Satılan Ürünler Orjinal Mi?

Besindestek.com tamamen yasal yollardan ithal edilmiş markaların distribütörlerinden tuttuğu geniş stoğu, siz müşterilerimize ulaştıran bir firmadır. Ürünlerin tamamı istinasız orjinaldir ve faturalı olarak satışı yapılır. Yıllardır besin destekleri sektöründe hizmet veren firmamızda hiç bir müşterimiz bu konuyla ilgili bir sorun yaşamamıştır. Besindestek'ten alacağınız tüm ürünlerin orjinalliğinden emin olabilirsiniz.


Besinpara Nedir? Ne Zaman Yüklenir?

Besinpara, Besindestek.com'un alışveriş yaptıkça kazandıran para-puan kampanyasının adıdır. Besinpara sayesinde alışveriş tutarının %4'ü kadar tl kazanırsınız. Siparişinizi teslim aldıktan sonra onaylanan Besinpara'nızla, bir sonraki alışverişinizi daha avantajlı yapabilirsiniz. Örneğin 300 tl'lik bir alışveriş yaptığınızda kazanacağınız 12 tl Besinpara ile bir sonraki alışverişiniz 12 tl daha uyguna gelmiş olur, üstelik harcamak için alt limit de yok. Supplement fiyatlarının hemen hemen her yerde sabit olduğunu düşünürseniz, Besindestek.com'un sağladığı %4 Besinpara size ekstra bir avantaj sağlamaktadır.


Ürünlerin Teslimat Şekli Nedir?

Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler 17.00'a kadar olan siparişler için aynı gün olmak üzere en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz şehire göre kargo teslimatı Aras Kargo ile 1-3 gün arasında olmaktadır. Dilerseniz İstanbul'daki Bahçelievler/İncirli mağazamıza gelip ürününüzü merkez mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz. Adres bilgisi için tıklayınız.


Besin Desteklerinin İlgili Bakanlıklar Tarafından Onayı Var Mı?

Sitemizde satışa sunulan tüm besin desteklerinin tamamı TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ürünlerin ülkeye girişi tamamen yasal ve faturalı şekilde olup, gümrük aşamasında bakanlık tarafından çok sıkı laboratuvar testlerine tabi tutulmaktadır. Hiç bir besin desteği "ilaç" kategorisinde olmadığı(peynir altı suyundan üretildiği) için Sağlık Bakanlığı'nın kapsama alanına girmezler. O nedenle tüm besin destekleri sadece Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenirler.


Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?

Sayfamızda siparişleriniz banka havalesi veya kredi kartı ile alınmaktadır.
1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmetedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.
Sipariş işlemlerinin daha hızlı yürüyebilmesi için ödeme işleminden sonra lütfen Ödeme Bildirim Formu'nu doldurunuz.
2) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.


Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım ?

Sayfamızdan Banka havelesi ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.
İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Comodo Secure tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

Alışverişe Devam Et