BCAA

BCAA Nedir ?

   Sporcular ve Atletler için; Mevcut Kas Kütlesinin azalmasını Önlemek ve Yağsız Kas Kütlesi Kazanımına Destek: BCAA Branched Chain Amino Acides'in kısaltması olan BCAA Valin, Lösin ve İzolösin amino asit guruplarından oluşurlar.

BCAA Nasıl Kullanılır ?
   Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir.
Amino asit içeren gıda takviyeleri kas gelişiminize destek olabilir. BCAA ,  Lösin, Valin ve İzolösin amino asitlerinin birleşiminden oluşan esansiyel bir Amino Asit türüdür. Protein sentezlenmesinde ve kas kütlesi oluşumunda BCAA en etkili amino asit grubudur. BCAA'yı diğer amino asitlerden çok daha farklı kılan özelliği, karaciğer yerine kaslarda metabolize edilmesidir. Bu özelliği sayesinde kaslara ve kullanıcıya, ciddi bir miktarda ATP şeklinde enerji sağlamaktadır. BCAA ürünlerinin ortalama kullanım miktarı günlük 10 gramdır. Kullanım şekli ise antrenmandan önce ve sonradır. BCAA kaslarda pozitif nitrojen dengesine yardımcı olur, zarar görmüş kas dokularında yüksek oranda yenilenme sağlar. Tüm BCAA ürünleri en uygun fiyatlar ile BesinDestek.com'da bulabilirsiniz.

olarak Görüntüle
Sıralama
Ürün Sayısı her sayfada