L-Carnitine - CLA

   L-Carnitine ve CLA içerikli takviye edici gıdalar, antrenmanlarınız ve dengeli beslenmenize yardımcı olarak kullanılır. L-Carnitine ve CLA ürünlerini piyasada ya da internette bulunan "yağ yakıcı ilaç, zayıflatıcı hap" vb adı altında satılan ürünlerle karıştırmayınız, L-Carnitine ve CLA ürünleri ilaç değil, sağlıklı bir gıda takviyesi çeşididir. L-Carnitine, hücrelerdeki enerjiyi arttırırken bu sayede yağ yakımını kolaylaştırır, bunu sporla birlikte yaptığınızda ise L-Carnitine kullanmamış halinize göre daha enerjik antrenmanlar çıkartıp, daha fazla yağ yakılmasına yardımcı olabilirsiniz.

L-Carnitine fiyatları miktara ve kaliteye göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama olarak 69-145 tl arasında değişmektedir.

CLA ürünlerini ise doğrudan yağ yakıcı bir ürün olarak nitelendirmemeliyiz, CLA güçlü bir antioksidandır, Omega 6 doymamış temel yağ asididir. Günlük yediğimiz gıdalardan aldığımız yağların vücutta depolanma miktarını azaltmaya yardımcı olur. Özellikle L-Carnitine ile birlikte kullanıldığında yağ yakımına faydalı olabilir.

En iyi L-Carnitine ürünlerini deneyimler ve kullanıcı yorumlarıyla birlikte sitemizden inceleyebilirsiniz.

olarak Görüntüle
Sıralama
Ürün Sayısı her sayfada