Marka Tanıtımı - MuscleTech

Performans Bilimi "The Science of Performance"  - MuscleTech ®

Sporcu Besin Destekleri sektöründeki boşluğu, bilimsel destekli temel besinlerle üretilen kaliteli ürünlerle doldurmak arzusu ile MuscleTech marka serüveni 1995 yılında başlamıştır. Bu arzu ve hedefler ile üretime başlayan MuscleTech Dünya'nın en büyük sporcu besin destek ürünleri üreticisi olmuş ve tüm dünyada geniş yelpazedeki ürünleri büyük talepler görmektedir.

1995 Yılında, Uluslararası Iovate Sağlık Bilimleri Enstitüsü olarak Creatine 6000-ES, Acetabolan ve Orjinal Hydroxycut Formüllü 3 ürün ile doğrudan tüketicilere satış ile başladı. İlk yıl sonunda Toptan Perakende Kanalı ile satışa başlandı. Ürünler bu aşamada Ülke genelinde sağlık, vitamin ve buna benzer sporcu besin destek ürünleri satan perakende mağazalarının raflarını doldurmaya başladı. Günden güne daha fazla sporcu veya antrenmanlı düzenli hayat yaşayan kişiler bu ürünler ile büyük başarılar kaydettiler.

Başarılı Olmanın 1 Numaralı Örneği

Mississauga'da Merkez ofisin yanında bir merkez daha açtılar. 2008 Yılı Ocak ayında, Uluslararası Iovate Sağlık Bilimleri Oakville, Ontario 'da state-of-art ofis binasına taşındı. Bu taşınma süreci ile birlikte ürünler Walmart, Walgreens ve Sam'in Kulübü gibi büyük hacimli perakende marketlerinde de raflara girmeye başladı. Bugün, Iovate Sağlık Bilimleri, dünyanın en yenilikçi, en yüksek kalitede, ve etkili sporcu besin destek ürünleri bazında ürünler sunan dinamik, öncü besin destek şirketi olmuştur.

MuscleTech BesinDestek Ürünleri


MuscleTech®, Six Star Pro Nutrition®, Purely Inspired® ve Hydroxycut ™ gibi yenilikçi markalar ile, dünyanın bir numaralı sporcu besin destek ve diyet takviyesi şirketi olma yolunda ilerlemektedir. MuscleTech, Oakville, Ontario, Kanada merkezli, dünya genelinde bulunabilir altı marka ve etkili ürünleri,  250'den fazla çalışanı ile kocaman bir aile olmuştur. MuscleTech Besin destek ürünleri, dünyada en yüksek kalitede içerik ile üretimi yapılan ürünlerdir.

Amerika’nın en çok satan vücut geliştirme sporcu gıdası markası olarak MuscleTech ® özelliği şüphesiz 1995’ten beri değişmemiştir ve bunun için Amerikan sporcu gıdası sektörünün belkemiğini oluşturmaktadır: Bilim ve teknolojiyi kullanarak en etkili ve kaliteli ürünleri sunmak!

Bugün, MuscleTech kalite ile eşanlamlıdır! Bunun en iyi örnekleri olarak Nitro-Tech® Hardcore Pro Series, Cell-Tech™ Hardcore Pro Series, ve MASS-Tech® gibi bazı ürünlerimizi anmak yeterli olacaktır. Bu gibi sporcu gıdası takviyelerinin kanıtlanmış etkinliği gururlu bir mirası meydana getirdi ve bu miras, sporcu gıda takviyesi sektöründe rakip şirketlerin arasında eşsiz durmayı bunca sene başarmıştır.

Başından beri, 30 adet ABD ve 50 adeti aşkın dünya çapında tek, görülmemiş ve yüksek kaliteli sporcu gıdası takviyeleri patentleri yaratılıp elde edildi. Sayısız profesyonel atletler ve vücut geliştiriciler MuscleTech ™ takımına dâhil olmak üzere akın etti. Çünkü onlarda araştırılmış ve bilimsel olarak ileri formüller içeren ürünlerin avantajlarının farkındalar. Sonuç olarak, MuscleTech’in sözüne güvenebilirsiniz: En güvenilir ve kaliteli sporcu gıdası takviyeleri sizleri bekliyor.

Protein üretiminde devrim yaratan MuscleTech, aynı zamanda NITROTECH geliştirirken mikroteknolojiyi kullanan ilk firma olma ünvanını kazandı. CELLTECH, araştırmalar sonunda bulunmuş ilk kreatin formülü. HYDROXYCUT ise, fatburner (yağ yakma) kategorisinde şimdiden efsane olmuş bir marka. Antenman öncesi için Nanovapour ve antrenman sonrası için Anabolic Halo, çok kapsamlı formüle sahip olan ve yine ilk kez MuscleTech tarafından geliştirilen ürünlerden. Her yıl yeni bilimsel gelişmeler doğrultusunda formülü yenileniyor, tüm zamanların en çok satan fatburner ürünü olmaya devam ediyor ve tabii bu etiketinde de yazıyor. Sonuç olarak da, MuscleTech ürünlerini kullanan yüz binler sonuçlardan son derece tatminkâr bir şekilde markanın Amerika’nın 1 numarası olmasını sağlıyor.

Yorum Yapınız