Dymatize

Dymatize Hakkında

Dymatize Nutrition 1994 yılında Amerika’da kurulmuş sporcu gıdaları üreten ve 50’den fazla ülkede satış yapan çok büyük bir firmadır.
Üretim konusunda çok hassas bir firma olan Dymatize üretimini üstlendiği bütün ürünleri ürettikten sonra 3 gün boyunca kendi bünyeleri altında birçok kalite kontrol testine tabi tutmaktadır.

Bu sektörde başarılı olmanın en önemli parçalarından birinin güven olduğunu bilen Dymatize Nutrition bu güveni sporculara özel bir şekilde uyguladıkları kalite kontrol testleri ile sağlamaktadırlar.
Bugüne kadar 250’den fazla farklı ürün üretmiş olan Dymatize Nutrition, özellikle protein tozları kategorisinde sektörün başarılı firmalarından birisidir. Dymatize bu başarısını 2013 yılında Dymatize Iso 100 ürünü ile bodybuilding.com’un her yıl düzenlediği “2013 Yılının en iyi İzole Protein Tozu” yarışmasını kazanarak tescillemiş oldu.
Dymatize Nutrition ürünlerinde hiçbir Doping ve Domuz katkı maddesi bulunmamaktadır.

Dymatize hakkında kim ne dedi?

BesinDestek.com marka yorumu

Üstün Kalitesinin Yanında, Uygun fiyat ve güçlü performans katkısı ile Dymatize Markası ürünleri, Türk sporcular için de özellikle önerebileceğimiz ürün gruplarındandır.

olarak Görüntüle
Sıralama
Ürün Sayısı Her Sayfada